Partnerzy

Nasi Przyjaciele pomagają nam pomysłami, promocją oraz nagrodami. Poniżej informacje o naszych Partnerach.

  1. Michał Wróblewski Trio [Gorzów Wielkopolski]
  2. Justyna Jary / PompaDur - Krwawe Ballady [Warszawa]
  3. Trzy Majtki [Trójmiasto]
  4. Michał Pydo [Warszawa]
  5. Republika Rytmu [Poznań]
  6. Beik.pl - makijaż permanentny [Poznań]
  7. Netmachina - Strony internetowe i systemy informatyczne [Poznań]

 

 


Michał Wróblewski Trio

Gorzów Wielkopolski

Michał Wróblewski to polski pianista i kompozytor młodego pokolenia. Absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na dwóch kierunkach Kompozycja i Aranżacja oraz Fortepian.

www: michalwroblewski.com


Justyna Jary / PompaDur - Krwawe Ballady

Warszawa

Niesamowity projekt muzyczny, doceniony w kraju i za granicą. "Krwawe Ballady" czerpią z tradycji przedwojennych ballad podwórzowych i kontynuują ją. Autorką koncepcji, jak również nowych kompozycji jest Justyna Jary - wokalistka, aktorka, animatorka kultury od lat działająca na scenie muzycznej i teatralnej.

www: pompadur.pl


Trzy Majtki

Trójmiasto

Trzy Majtki to pięciu wesołych i otwartych ludzi z Trójmiasta grających szeroko pojętą piosenkę żeglarską. Zespół nawiązuje świetny kontakt z publicznością zachęcając do wspólnej zabawy, śpiewów i tańców. Sukcesywnie rozwija swój autorski repertuar. W 2004 roku wydał płytę "Z prądem" a w 2015 "40 Years Old".

www: trzymajtki.gda.pl


Michał Pydo

Warszawa

Michał Pydo, wokalista znany do tej pory przede wszystkim z zespołu Hatifnats, teraz realizuje się w nowym projekcie. Wspólnie z Szymonem Witeckim, perkusistą zespołu Rachael, nagrali EP-kę zatytułowaną "Proof Of Concept", która oscyluje między spokojnym post-rockiem, dream-popem i shoegazem przywołującym na myśl najlepsze zespoły lat 90. Oprócz solowej działalności, Michał może pochwalić się współpracą z Markiem Gardenerem (Ride), z którym współtworzył projekt Pure Phase Ensamble 4 oraz Natalią Grosiak (Mikromusic), z którą wystąpił na festiwalu Vegan Machine. Muzyk obecnie przygotowuje swój długogrający album, którego premiera planowana jest na kwiecień 2016 roku.

www: michalpydo.bandcamp.com


Republika Rytmu

Poznań

Republika Rytmu to szkoła, która narodziła się z pasji do muzyki. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się grać na jakimś instrumencie, rozwinąć się wokalnie lub podszlifować swoje dotychczasowe umiejętności. Dołączyć do nas może każdy, niezależnie od wieku i stopnia muzycznego wtajemniczenia, a zapisy trwają cały rok.

www: republikarytmu.pl


Beik.pl - Makijaż Permanentny

Poznań

Anna Beik w 2006 roku uzyskała tytuł kosmetologa, co dało jej podstawy z zakresu wiedzy medycznej i pozwoliło całościowo objąć zagadnienie mikropigmentacji skóry. Makijaż permanentny stał się jej pasją, ponieważ w trwały sposób pozwala skorygować ubytki i przywrócić równowagę zarówno w rysunku twarzy, jak i pigmentacji innych obszarów skóry. Od tego momentu nieustannie szkoli się w tej dziedzinie zarówno na szkoleniach w kraju, jak i poza jego granicami.

www: beik.pl


netmachina

netmachina

Strony i systemy informatyczne, oparte o mechanizm Drupal CMS.

www: netmachina.com